Kurzy


Kurzy, semináre, poradenstvo

Aktuálne termíny nájdete na našej FB stránke https://www.facebook.com/radosna.skola.7
https://www.facebook.com/Inšpiratívny-Rodič-585958808547757

 

Pripravujeme kurzy, semináre a workshopy pre rodičov, deti aj študentov. Zameriavame sa na podporu výnimočnosti detí a hľadáme spoločnú cestu k sebadôvere, rešpektu a sebapoznaniu. Sme koučom nie len detí, ale aj rodičov, pretože pokiaľ rodič dobre rozumie sám sebe, je tu veľká šanca, že bude rozumieť aj svojim deťom. Našim poslaním je pomáhať rodičom aj deťom, objavovať ich talenty, aby mohli žiť lepší a plnohodnotnejší život, aby boli šťastní, vyrovnaní a spokojní sami so sebou. Sme sprievodcom pre rodičov, ktorí chcú viac pre svoje deti. Zásadným bodom na ceste k úspechu je prekonanie strachu. Poďte do toho s nami a nežite ako kópia, buďte originál! Naše kurzy z vás nespravia dokonalého rodiča, ale naučíte sa lepšie komunikovať, pochopiť a viesť svoje deti. Spoločne budete žiť krásny, zaujímavý a vyrovnaný život. Veď najväčšie dary, ktoré môže dieťa dostať je otvorená myseľ, láskyplné srdce, nadšenie a budovanie harmonického života.

 

Ako viesť deti k úspechu

Tento workshop je pre všetkých rodičov, ktorým záleží na svojich deťoch a chcú sa dozvedieť viac o pozitívnom vedení dieťaťa. Vďaka našim kurzom pomôžete svojim deťom, aby boli úspešné, viac si verili a boli hlavne šťastné.

Budeme sa venovať rozvoju, inšpirácii i sebapoznaniu. Už 8 rokov pracujeme s deťmi aj rodičmi a pomáhame otvárať ich potenciál.

Programy vás naučia nie len teoretické znalosti, ale aj praktické. Spoločnými silami a podporou sa naučíte lepšie chápať svet svojho dieťaťa a budete pre neho nie len motivačným trénerom, ale aj vzorom.

Tento prvý základný workshop je skvelým štartom k ďalším nadstavbovým kurzom.

Príďte sa oboznámiť s touto nádhernou témou a spravte prvý krok k tomu, aby ste boli tým najinšpiratívnejším rodičom 🙂

 

Ako jedlom priaznivo ovplyvňovať detskú psychiku a čo robiť, aby neboli často choré.

Zmenili by ste stravovanie vašich detí, keby ste vedeli, že budú pozornejšie, pokojnejšie, príjemnejšie, bez výbuchov hnevu, budú mať lepšie výsledky a v neposlednom rade budú šťastné?
Často sa stretávame s rodičmi, ktorých deti trpia oslabenou imunitou, chronickými chorobami. ADHD, poruchou pozornosti, ekzémy, astma, ušné infekcie, zápaly dutín atď.
Človek nemusí byť žiadny odborník na to, aby vedel, že výživné zdravé potraviny a pobyt na čerstvom vzduchu dokáže s deťmi hotové zázraky.
Dobre vyživované dieťa si prirodzene buduje skvelú imunitu a zdravý vývoj.
Sme to, čo jeme a to platí aj pre deti. Naučme ich jesť ovocie, zeleninu, orechy a ostatné superpotraviny.
Spoločne sa naučíme ako pôsobia jednotlivé druhy ovocia a zeleniny na náš organizmus, pripravíme si zdravé maškrty, ktoré ochránia zdravie našich detí.
Pripravujeme aj kurzy pre rodičov, ktoré vás nie len veľa naučia, ale zároveň ochutnáte množstvo jedál. Spoznáte tie najvýživnejšie jedlá, ktoré chutia priam božsky 🙂
Na leto 2018 sme pripravili na našich pobočkách kurzy :
Ako jedlom priaznivo ovplyvňovať detskú psychiku a čo robiť, aby neboli často choré.
Pripravujeme knihu, ktorú si už čoskoro môžete zakúpiť na našich stránkach. Blizšie info na info@radostnaskola.sk

 

Chcete si založiť škôlku, klub alebo komunitu ?

Neviete ako na to? Obráťte sa na nás.
Zakladáme jasle, škôlky, kluby a pomáhame komunitám, pretože nám veľmi záleži na šťastí detí.
Pomáhame vytvárať bezpečné miesta, odkiaľ si odnesú zážitky na celý život.
Tejto činnosti sa venujeme už 7 rokov. Pomôžeme vám zostaviť kompletný plán, oboznámime s legislatívou a pripravíme vám zmluvy, ktoré sú nevyhnutné pre vašu činnosť.
Každému sa venujeme individuálne formou sedení. Prihásiť sa môžete na info@radostnaskola.sk
Splňte si svoje sny 🙂

 

Rozbehni sa na materskej dovolenke

Individuálny seminár pre celú SR

Rozhodli sme sa ešte viac podporiť mamičky na materskej dovolenke, a preto pre ďalšie zaregistrované mamičky ponúkame mesačný seminár na rozbeh podnikania.

Prečo?

Pretože nás očarilo vidieť koľko je úžasných mamičiek, plné odhodlania, nadšenia a to aj napriek rôznym životným situáciám. Preto chceme podporiť a vyzvať všetky mamičky, ktoré chcú viac.
Najdôležitejšie je, aby ste boli spokojná a šťastná, všetko ostatné už pôjde samé. Rozumieme všetkým tým mamám, čo zostali doma a stratili kontakt zo svetom, že im niečo chýba.

Je to naplnenie.

Je krásne byť maminou, ale mnohé tie úžasné osobnosti vedia, že potrebujú viac. Nie je to nič, za čo sa treba hanbiť alebo sa komukoľvek ospravedlňovať. Popri materskej si môžete plniť aj svoje sny, robiť čo vás baví a to bez toho, aby ste sa cítili vinné.

Neokrádate dieťa o čas s vami. Veď ruku na srdce, dieťa cez deň spí alebo sa prehrá, prípadne si ho vezmú starí rodičia. Nie je nič zlé na tom, mať aj vlastný život, vlastné sny, vlastné hobby. Ideálne na tom je, že to svoje podnikanie viete naštartovať popri materskej bez obavy, že vám zoberú príspevok na dieťa. Dokážete začať aj s minimálnymi nákladmi. A fakt, že si to možno neviete predstaviť, neznamená, že sa to nedá.

Zamyslite sa, aké by to bolo, keby ste po materskej nemuseli tŕpnuť, či vás zamestnávateľ vezme späť do práce a budete dúfať, že mu nezačne prekážať fakt, že ste časovo obmedzená kôli škôlke alebo škole.
Namiesto toho zarábate, máte dostatok času na chod domácnosti, deti aj podnikanie a tiež v neposlednom rade aj na seba. Aký to je pocit?

Je to skvelé. My v RADOSTNEJ ŠKOLE presne vieme ako na to. Zaviazali sme sa denne pomáhať ženám, aby dokázali čokoľvek chcú. Tak ako sme pomohli stovkám žien, pomôžeme aj vám.

Musíte len jedno – chcieť.

Našim klientkam odhaľujeme ako správne naštartovať podnikanie, čomu sa vyvarovať a aké kroky sú nevyhnutné k tomu, aby boli dlhodobo úspešné. Pravidlá, ktoré riešime s nimi alebo za nich, zatiaľ čo sa ony môžu venovať činnosti, s ktorou sa rozhodli presadiť na trhu.

S akými otázkami sa stretávame najčastejšie ?

  • Ako je možne začať podnikať pri deťoch?
  • Ako si rozdeliť čas a nemať pocit viny?
  • Zvládnem to?
  • Ako podnikať a neprísť o rodičovský príspevok?
  • S čím začať podnikať?
  • Presadím sa?
  • Nie je všetkého už moc?
  • Aké nástrahy na mňa čakajú vo svete byrokracie a ako im predísť
  • Čo ak nebudem vedieť ako ďalej?

Odpovede poznáme a radíme na mieru. Nikdy nepristupuje ku klientkám všeobecne, práve naopak, vždy individuálne s prihliadnutím na jej situáciu a život.

Tak prečo ešte váhate?

Pošlite nám mail na info@radostnaskola.sk  ešte dnes a zmeňte svoj život na nepoznanie. Spokojná mamička = spokojné deti